Winkelwagen Geen producten
Categorieën

Netwerk media converters

Weergave:


Bezig met laden...
Foto Omschrijving Prijs
 
TP-LINK-1000base-BX-Multi-mode-SFP-Module-netwerk-media-converter-1280-Mbit-s-850-nm TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module netwerk media converter 1280 Mbit/s 850 nm

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of ki...
18,95 *
Per stuk

Indicatie verzendkosten: € 8,95 (Vast bedrag)
Voorraad: 999
TP-LINK-Gigabit-Multi-mode-Media-Converter-netwerk-media-converter-850-nm TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter netwerk media converter 850 nm

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z - Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. - Extends fiber distance up to 0.5km The MC200CM is a media converter...
34,95 *
Per stuk

Indicatie verzendkosten: € 8,95 (Vast bedrag)
Voorraad: 999
TP-LINK-Gigabit-SFP-Media-Converter-netwerk-media-converter TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z - FX port supports hot-swappable - Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber The MC220L is a medi...
18,95 *
Per stuk

Indicatie verzendkosten: € 8,95 (Vast bedrag)
Voorraad: 999
TP-LINK-Gigabit-Single-mode-Media-Converter-netwerk-media-converter-1310-nm TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter netwerk media converter 1310 nm

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z - Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. - Extends fiber distance up to 15km The MC210CS is a media converter ...
33,95 *
Per stuk

Indicatie verzendkosten: € 8,95 (Vast bedrag)
Voorraad: 999

 

* = prijzen zijn inclusief BTW Powered by CCV Shop software webshop
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.